Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanıtım...

YazarMesaj
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Tanıtım... Empty
MesajKonu: Tanıtım...   Tanıtım... I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 1:05 pm

Yarışmanın amacı sitemize 6 ayda bir Cullen ailesi seçmektir ve seçilen kişilere öle hitap etmektir.örneğin alice seçilen bir arkadaşımıza alice diye hitap edebilirsiniz.Bunlara anket yaparak karar vereceğiz.Ama ondan önce sitemizi tüm üyelerinye bir röportaj yapıp sitede yayınlayacağız.Bu verilen cevaplara göre seçim yapılacak.Ancak Edward ve Bella seçimi olmayacaktır.Sitemizde kavga,atışma çıkmaması için sadece diğer cullenlar seçilecek.
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Tanıtım... Empty
MesajKonu: Geri: Tanıtım...   Tanıtım... I_icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 8:33 pm

Tekrar anlatıyorum sitedeki bazı üyelerle ropörtaj yapacağız onları tanımak amaçlı,bu ropörtajlar sonucunda -örneğin alice seçiminde-alice'in karakterine en çok benzeyen arkadaşımızın lakabı o olacak.Bu şekilde hitap edilebilecek yada yeni üyelere ben forumun alice'iyim diye tanılştırılabilecek.Ancak edward bella seçimi olmayacak.
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com

Tanıtım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutulma tanıtım