Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi twilight karakterisiniz?

3 posters

Hangi twilight karakterisiniz ?
bella
Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_lcap67%Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
edward
Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_lcap0%Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
alice
Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_lcap0%Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
rosalie
 0% [ 0 ]
emmet
Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_lcap33%Hangi twilight karakterisiniz? I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
jasper
 0% [ 0 ]
carlisle
 0% [ 0 ]
esme
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
durul147
Süper Moderatör
Süper Moderatör
durul147

Hangi twilight karakterisiniz? Empty
MesajKonu: Hangi twilight karakterisiniz?   Hangi twilight karakterisiniz? I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 6:27 pm

Hangi karakter size en uygun ?

En son durul147 tarafından C.tesi Ağus. 22, 2009 6:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: Geri: Hangi twilight karakterisiniz?   Hangi twilight karakterisiniz? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:28 pm

bence bana Bella daha uygun.Sakarlıklarım çoktur ama soğuğa her zaman bayılırım.içine kapanığım ve ayrıca utangacım da tabi Very Happy
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

MesajKonu: Geri: Hangi twilight karakterisiniz?   Hangi twilight karakterisiniz? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:37 pm

Eylül yalan söyleme tamam mı Smile Allah aşkına sen mi içine kapanıksın.Hiç güleceğim yoktunvalla.Artık sen de içine kapanıksan kim bilir ben neyim yani
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

MesajKonu: Geri: Hangi twilight karakterisiniz?   Hangi twilight karakterisiniz? I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:45 pm

Aslında ben sadece bir karaktere benzemiyorum.Mesela alice ağır basıyo biraz.Sempatik olması yönüyle.Bella'nın utangaç ve içe kapanık yönüyle.Carlisle adalet yönüyle.Esme ağırbaşlı,yumuşaklık,sakinlik yönüyle.Ama en çok Alice veya Esme...Edward'tan eser yok.Aslında Edward'a benzeyen biri zor bulunur.
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com

Hangi twilight karakterisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Twilight ürünü...?
» En çok hangi karakteri seviyorsunuz?
» Hangi çift daha güzel ?
» Hangi kitap daha güzel ?
» Twilight Gif.