Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob'un kendisini keybetmesine az kalmış...

YazarMesaj
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Rob'un kendisini keybetmesine az kalmış... Empty
MesajKonu: Rob'un kendisini keybetmesine az kalmış...   Rob'un kendisini keybetmesine az kalmış... I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:49 pm

Robert bir röportajında ruh hali hakkında bilgi vermiş...

"Geçen baharda neredeyse kendimi kaybediyordum" diyen Rob, ünlü olmanın baskısının kendisine büyük zarar verdiğini söylemiş...

"Neredeyse paranoyak olmaya başlamıştım" demiş Fransız Premiere dergisine, "Eğer yarın, tamam herşey bitti" dersem bu hiç bir şeyi değiştirmez. Oldu olacak kabullenmeyi deneyip değiştiremediklerimiz karşısında sakince durmak en iyisi..."

Rob, bir star olduğuna Cannes film festivalinde kanaat getirmiş. "Bir restauranta girdim ve 2 saat sonra çıktığımda 500 kişi beni bekliyordu. Tam bir kaostu. Eminim ki o kızlardan birine hadi gel kahvaltı yapalım desem mahcup olur ve bir daha benim adımı öle çığlık atarak söylemezdi."

Haberi aktaran kişi Rob'a bu kadar emin olmamasını, muhtemelen kızın onu yiyeceğini söylüyor ki katılmamak elde değil

Kaynak:twilightFAN.net

Rob'un kendisini keybetmesine az kalmış...
1 sayfadaki 1 sayfası