Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey

2 posters
YazarMesaj
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey Empty
MesajKonu: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 10:10 pm

Araba Kullanmak Hakkında
“Benim babam bir araba satıcısı, ama ben Londra’da büyüdüm, bu yüzden her zaman araba kullanmadığımı söylüyorum. Araba kullanabiliyorum. Oregon’da sürüş dersleri aldım, ve sonra Los Angeles’ta bir araba satın aldım ve araba kullanmayı insanlar bana korna çalarken öğrendim. Çok kötü bir sürücüyüm.”

Kirli Çamaşırlar Hakkında
“Londra’da çamaşır yıkamak yılda iki kez gerçekleşen bir olaydı, çok büyük bir görevdi. Benim ve ev arkadaşımın BMX bisikletleri vardı ve bu iki bisikletten oluşan konvoy ile dev boyuttaki kirli çamaşır çuvalını taşırdık.”

Gerçek İsmini Saklama Hakkında
“Bir şekilde insanların kim olduğumu bilmemesini dilerdim, mesela Obama için bir metin yazarı olduğumu söylemek isterdim. Bunu Alacakaranlık’tan önce söylüyordum. Ve daha sonra Obama geldi ve tüm genç yazarları aldı. Ben bu adamı, Jon Favreau’yu buldum – oyuncu Jon Favreau değil – o Obama’ya metin yazıyor. Aynen şöyle oldum, “Wow, acaba o zaman benim saçmaladığımı düşünenler şimdi, “Aman Tanrım. Bu adam! Aynı barda sarhoş olduğumuz çocuk şimdi bu sağlıkla ilgili metni yazmış!” diye düşünüyorlar mı?”

Para Hakkında
“Hiç para harcamıyorum. Satın aldığım tekşey arabam, o da 1,500 dolar tuttu ve sürekli bozuluyor. Ailem için bir ev almak çok iyi olurdu, ama durum şu ki ailem şu an yaşadıkları yerden çok memnun, onlara ev almam büyük ihtimal ile rahatlarını bozacak. Hergün aynı kıyafetleri giyiyorum ve para savurduğum tek şey DVD’ler.”

Modellik Hakkında
“12 yaşımdayken modellik kariyerimin zirvesine ulaştım. O zamanlar çekilmiş olan katlanılamaz derecede garip çıktığım tonla fotoğraf var. Öylesine sağa sola baktığım fotoğraflar işte.”

Dans Etmek Hakkında
Dans etmenin onu gerdiğini söylüyor. “Bir zamanlar gerçekten çok iyi dans ederdim, ama sonra beynimde birşeyler oldu.”
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: Geri: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 12:20 am

dans etmeye koptum
birde dev kirli çamaşır çuvallarına Very Happy
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

MesajKonu: Geri: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 9:36 am

“Hiç para harcamıyorum. Satın aldığım tekşey arabam, o da 1,500 dolar tuttu ve sürekli bozuluyor. Ailem için bir ev almak çok iyi olurdu, ama durum şu ki ailem şu an yaşadıkları yerden çok memnun, onlara ev almam büyük ihtimal ile rahatlarını bozacak. Hergün aynı kıyafetleri giyiyorum ve para savurduğum tek şey DVD’ler.”

hahahha yazıkk hiç para harcayamıyomuş eylül bak bide bize sorsun paralarımızı neye harcıyoruz diye Smile
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: Geri: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 8:33 pm

bencede
sırf dergiler ve onunla ilgili kitaplar!
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 8:34 pm

onlar bizi iflas ettirmeye yetiyor zaten Smile
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: Geri: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:28 pm

bu ay hepsine tam 20 TL verdim ve daha alacağım
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey   Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey I_icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 8:54 pm

:)e yanii bitmiyor ki

Robert hakkında bilmediğiniz 6 şey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart ile ilgili bilmediğiniz 10 şey
» robert pattinson xD
» Piano hakkında
» Robert Pattinson- I'II be your lover too
» Robert Pattinson kimdir ?