Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiyatro...

YazarMesaj
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Tiyatro... Empty
MesajKonu: Tiyatro...   Tiyatro... I_icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 9:25 pm

Mutluluk vadeder aşk ama gözyaşı döktürür. Öyleyse Aşk acımıdır? Acı vereni neden ister insan? Neden âşık olmak ister insan? Âşık olmak nedir? Âşk insana duyulan mı yoksa sadece ve sadece O’na karşı kulluğumuzun farkına varmak mıdır? Bu kadar sorunun cevabı sadece bir sorunun cevabında gizli... Âşk nedir?... O’nun için yanan ellerin Hikâyesi Mum Işığı...

MUM IŞIĞI
"Daha önce hep ampüller, florasanlar ve renkli göz alıcı ışıklarla aydınlanmıştı genç yüreği ama bu kez kelimelerle önünü görecekti ister istemez. Işıksızda yürürüm diyordu ama ilk karanlıkta tosluyordu en sert yerlere.»
Aydemir Gültekin

Herşeye sahip olduğunu zanneden ama ne ailesinden ne arkadaşlarından ne de sevdiği adamdan aradığı desteği bulamamış ve eroin bataklığına sürüklenmiş genç bir kız. Ona uzaktan sevgi besleyen ama bir türlü aşkını itiraf edemeyen taşra delikanlısı..Bu ikisinin yolu bir gece yarısı kesişiyor. Karşılaştıklarında yalnız olduklarını zannediyorlar ama enselerinde soluklarını hissetikleri bir varlık onları yalnız bırakmıyor.
Tiyatro... N2505522706425804

Ben bugün gittim gayet güzeldi.Hatta müziklerinde yeniayın bir soudractını kullanmışlar.Edward'ın bella'yı terkettiği sahnedeki şarkı
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Tiyatro... Empty
MesajKonu: Geri: Tiyatro...   Tiyatro... I_icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 9:32 pm

Welcome To Turkey

2010 Kültür Başkenti İstanbul'a bir oyunda Fatih Sanat Tiyatrosu kazandırıyor. İsmi yabancı ama kendisi bize bizi anlatan bir oyun Welcome to Turkey... Ülkemize çok uzaklardan ziyarete gelen bir turist ve hayatları küçük bir çay ocağına sıkışıp kalmış iki bitirim. Farklı diller, farklı dünyalar, farklı yaşam tarzları ama aynı buluşma noktası; İstanbul. Bakalım İstanbul'u ziyarete gelen bu turist umduğunu bulacak mı? Yoksa kitaplardan okuduğu İstanbul yerine bambaşka bir şehir mi bulacak?
Tiyatro... N2433877099993692

Bunları kendim çekmiştim.
Tiyatro... Grnt008iv.th
Tiyatro... Grnt007q.th
Tiyatro... Grnt006ey.th
paradise
Admin
Admin
paradise

Tiyatro... Empty
MesajKonu: Geri: Tiyatro...   Tiyatro... I_icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 9:34 pm

Haylaz Çocuk

Oyunda, Can isimli bir çocuk varmış. Can ninesi ve kuzeni ile birlikte yaşarmış. Can ninesinin sözünü dinlemez, kuzeni Ali’ye kötü davranırmış. Gün geçtikçe Can’ın yaptıkları çekilmez bir durum almış. Bunun üzerine ninesi ve Ali onun hal ve hareketlerinin iyi olması için bir oyun oynamaya karar vermişler... Bakalım HAYLAZ ÇOCUK oyunun sonunda neler yapmış!

3 gün öncede kardeşimi götürdüm bu da çok güzeldei ama çocuk oyunuydu tabi.
Nine nine nine nine nine nine Smile

Tiyatro...
1 sayfadaki 1 sayfası