Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinema.....

2 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Sinema..... Empty
MesajKonu: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:22 am

vizyondaki filmleri burada tanıttabilirsiniz
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: Kehanet   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 8:02 pm

Daha tam olarak nasıl bir film olduğunu bilmiyorum ama manyak bir film olduğuna benziyor iremm yani paradise bi gün bu filme gidelim Smile
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: :)   Sinema..... I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 1:24 pm

hahaha kehanete gittim ve şimdi har fısıltıdan ürküyorum ama çoooooooook güzeldi söyleyeyim işte filmin özeti:

William Dawes ilkokulunun resmi açılış töreni için özel birşeyler yapılmasını isten yöneticiler bir fikir yarışması düzenleniyor.Ve bu yarışmayı Lucinda Embry isimli gizemli kız zaman kapsülü fikriyle kazanıyor.Lucindanın fikri herkesin geleceği resmetmesi ve zaman kapsülüne atması , 50 yıl sonra ise zaman kapsülünün açılıp içindeki resimlerin orada okuyan öğrencilere dağıtılmasıydı.Ama herkez geleceğin resmini çizerken o rasgele gibi gözüken sayılar yazmıştı.

50 yıl sonra zaman kapsülü açılınca bu sayılar Caleb Koestler(Chandler Canterbury) isimli o okulda okuyan çocuklardan birinin eline geçer.Tesadüfen Caleb ‘in astrofizik profesörü babası John Koestler(Nicolas Cage) kağıda bakarken 91120012996 yazısının 9 eylül 2001 de gerçekleşen ve 2996 ölü sayısı bulunan Dünya Ticaret Merkezine olan saldırı ile bağlantılı olduğunu anlar. Kağıtta yazılan yazılar üzerinde çalıştıkça bunların son 50 yılda gerçekleşen felaketlerin gün,ay,yıl,ölü sayısı ve kordinat olarak numaralar halinde sıralandığını gördü.Ancak kimseye bunu inandıramadı.

Lucinda’nın yazdığı kehanetlerin sonuncusu dünya üzerindeki tüm canlıların öleceği üzerineydi. John Koestler bu sayfalar dolusu uğraşırken yıllar önce Lucinda Embry’ye gelen kehanetlerin oğlunada gelmeye başladığını farkedememişti.Oğlunun başına gelen bazı olaylardan sonra Lucinda Embry ‘nin kızı Dianna ile görüşmeye gitti ve John onunda birşeylerden korktuğunu farketmişti.Görünüşe göre Dianna ‘nın kızı Abby ‘ yede fısıldayan adamlar tarafından kehanetler geliyordu.

Filmin sonunda anlıyoruz ki fısıldayan adamlar insan ırkının sonu gelmesin diye Caleb ve Abby’i alıp başka bir gezegene götürüyorlar.Ve bütün insanlık tarihi yeniden başlıyor…

size küçük bir ipucu eğer Capitol'de seyredecekseniz kesinlikle kimliğinizi de götürün içeri almıyorlar kimlik götüremiyorsanız TC.'nizi ezberleyin Smile)
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 1:45 pm

işte filmden bikaç resim:

Sinema..... 3390051139c725cf1cab
Sinema..... 33318853060928de6049
Sinema..... 33900601054872f4985c
Sinema..... 3390133171901ba0811f
Sinema..... 3390146073c33fb93035
Sinema..... 3390963532b82291e72f
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 2:51 pm

bende merak ediyorum bu filmi
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: :)   Sinema..... I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 4:41 pm

valla geçen gün bi kız gördüm aynı hani şu elleri kanlı kız varya ona benziyodu kzı görünce yerimden sıçradım valla
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 4:45 pm

aferim Very Happy
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: !!   Sinema..... I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:37 pm

allahım ya ben orda korkumdan _______ diyorum sen hala aferin de!!!!
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:49 pm

aferin Very Happy
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: :)   Sinema..... I_icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 8:37 pm

pislik kız yaa sende izle görürsün aaaa
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 8:40 pm

izlicem zaten Very Happy
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: :)   Sinema..... I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:47 pm

izle izle görürsün sen Smile
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 8:59 pm

Türklerin ilk zombi filmi :ADA

Sinema..... Adaaam

Korku filmi ''Ada'', 29 Ocak 2010 tarihinde vizyona girecek. Filmin yönetmenleri Talip Ertürk ve Murat Emir Eren, Sinan Çetin Vakfı tarafından İstanbul'da kurulan Plato Meslek Yüksekokulu'nda öğrencilerle bir araya geldi.
2009-11-14 - 09:02
Sinan Çetin Vakfı tarafından İstanbul'da kurulan Plato Meslek Yüksekokulu'nda öğrencilerle filmin perde arkası konusunda söyleşen Ertürk, ''Ada'' filminin Türkiye'de çekilen ilk ''zombi filmi'' olduğunu ifade etti. Ertürk, filmin afiş ve fragmanlarının bu haftadan itibaren internet ve sinemalarda gösterilmeye başlanacağını kaydetti.

29 Ocak 2010 tarihinde vizyona girecek filmde, Büyükada'ya düğüne giden bir grup gencin başına gelen ürkütücü ve komik olaylar anlatılıyor.
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 8:17 pm

bide ses diye bşiy çıkıyomuş
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 8:18 pm

ya becerememişler ki fragmanını gördün sende korku filminden çok komedi filmine benziyor.
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 9:35 pm

Süper kesinlikle izleyin
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 9:36 pm

bende merak ediyorum bu filmi titanik yönetmeninden iyi para harcanmış bir filme benziyor
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:08 pm

çok süper bi film irem kesinlikle izle
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:09 pm

tamam izlicem
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:10 pm

Sinema..... HepsinivurSinema..... W150

Shoot ‘Em Up/Hepsini Vur” karanlık bir mizah anlayışı olan, izleyicileri dur durak bilmeyen yüksek tempolu bir maceraya sürüklemeyi vaat eden, oldukça sıradışı ve yaratıcı bir aksiyon filmi.

Clive Owen, dünyanın en sinirli ve sert mizaçlı adamıyken kendisini dünyadaki en masum şeyi yani yeni doğmuş bir bebeği korumakla yükümlü bulan Bay Smith’i canlandırıyor. Smith ateşli bir çatışmanın ortasında, bebeği doğurtur. Kısa süre sonra anlar ki kimliği bilinmeyen bir güç bu bebeğe ilişkin tüm izleri silmek üzere, Hertz denen birinin (Paul Giamatti) liderliğindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi göndermiştir.

Sayısız kurşun ve akla gelebilecek her türlü ateşli çatışma arasında, Smith, DQ adında (Monica Bellucci) bir hayat kadınıyla güç birliği yaparak, oluşturdukları bu geçici ailenin tüm üyeleri kurşunlara hedef olmadan önce bebeğin hayatının neden tehdit altında olduğu muammasını çözmeye çalışır. Herkes bebeğin ölmesini istemektedir. Esas soru ise şudur: Neden?

IMDB Puanı:7.0/10
Yapım:2007 ~ ABD
Tür:Aksiyon

çok güzell izleyin
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:10 pm

Sinema..... Anestezi1xSinema..... W150

Clay (Christensen), geçirdiği açık kalp ameliyatı sırasında 'anestezik fakındalık' adı verilen durumu yaşamaktadır. Yani olup bitenin tamamen farkında olacak şekilde uyanıktır, operasyonu tüm acısıyla hissedebiliyordur ancak yine anestezinin etkisiyle vücudu hiçbir şeye tepki gösteremeyecek şekilde paralize olduğundan, ameliyat ekibinin bundan haberi yoktur.
Clay'in genç karısı Sam (Alba), ameliyat sırasında hayati kararlar vermek zorunda kalırken, Clay'de kendi zihni içinde tekinsiz bir yolculuğa çıkar.
İlk kez yönetmen koltuğuna oturan Joby Haroldun imzasını taşıyan bu gerçeküstü psikolojik gerilim; şimdiden Memento ve Sixth Sense ile karşılaştırılıyor.

IMDB Puanı:6.5/10
Tür:Dram, Gerilim, Korku, Psikolojik, Suç
Yönetmen:Joby Harold
Senaryo:Joby Harold
Yapımcı:Jason Kilot, John Penotti, Joana Vicente
Görüntü Yönetmeni:Russell Carpenter
Müzik:Missy Cohen
Dağıtım:Medyavizyon
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:11 pm

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır.
Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına.
Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz.
Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir

IMDB Puanı:6.2/10
Tür:Aile, Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik
Yönetmen:Joel Schumacher
Senaryo:Fernley Phillips
Yapımcı:Fernley Phillips, Beau Flynn, Tripp Vinson
Görüntü Yönetmeni:Matthew Libatique
Müzik:Harry Gregson-Williams
Dağıtım:Warner Bros
Filmin Websitesi:www.number23movie.com
Süre:1 saat 35 dk
Gösterim Tarihi:02 Mart 2007 (Türkiye)

Sinema..... 23numaraSinema..... W150
Sinema..... 23numara20Sinema..... W300
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:14 pm

Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp, suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeouf’un oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekâr anneyi canlandırıyor

IMDB Puanı:6.7/10
Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Aksiyon

Sinema..... Kartalgoz1Sinema..... W150
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:17 pm

NEXT,

Cris’in özel yeteneği birkaç dakika sonra olacakları görebilmesidir. Onun bu gücünü kullanmak isteyen hükümetten kaçmak için, Vegas’ta takma bir ad hayatına sihirbazlık yaparak devam etmektedir. Bu özel yeteneği ona kumar masalarında da yardımcı olur. Anti - terör ajanı Callie, Cris’in bu özelliğini kullanmak ister. Tabi terörist grup da aynı nedenlerden Cris’i öldürmek istemektedir

IMDB Puanı:6.2/10
Tür:Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Romantik

Sinema..... NextviSinema..... W150
paradise
Admin
Admin
paradise

Sinema..... Empty
MesajKonu: Geri: Sinema.....   Sinema..... I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 10:21 pm

Öldüren sis

Kasabaya sanki başka bir dünyadan gelmiş izlenimi veren tuhaf bir sis tabakasının çökmesi üzerine korku ve panik içinde süpermarkete sığınan kasaba halkı arasında David Drayton ve küçük oğlu Billy de vardır.

Koyu ve kalın sis tabakasının içinde esrarengiz bazı yaratıkların pusuya yatmışçasına gizlendiğini ilk fark eden David olmuştur. Bu dünyaya ait olmayan öldürücü, korkutucu yaratıklardır bunlar… Kurtuluş ise marketteki herkesin hep birlikte hareket etmesine bağlıdır. Ancak insan doğası hesaba katılınca hep birlikte hareket edebilmeleri mümkün müdür?

Markete sığınan kasaba halkının korkuya kapılarak paniklemesi üzerine mantık devre dışı kalırken David kendisini en çok neyin korkuttuğunu merak etmeye başlamıştır: Sisin içinde pusuya yatmış canavarlar mı, yoksa marketin içindeki, daha düne kadar arkadaşı, komşusu bildiği insanların sergilediği tutarsız davranışlar mı?

IMDB Puanı:7.4/10
Tür:Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik

Sinema..... Oldurensis1Sinema..... W150

Sinema.....
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki