Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??

4 posters
YazarMesaj
ecem
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ecem

Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? Empty
MesajKonu: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 5:28 pm

Evet .. arkadaşlar büyük bir heyecanla beklediğimiz Şafak Vakti sonunda çıktı ve bir çoğumuz kitabı önceki kitaplarda olduğu gibi bir solukta bitirdiler... xD

ilk yorum benden gerçekten mürhiş bir kitaptı. ancak bella 300 sayfada ancak reneesmeyi doğurabildi sıkıldım ve jacobın bölümünden bahsetmiyorum edward'dan öyle böyle haberim oldu ve bence bella insan olarak kalsaydı keşke önceleri bende istiyordum vampir olmasını ama şimdi insan kalsaydı keşke diyorum. Bu imkansızdı gerçi çünkü bebek onu içten içe mafediyordu ama bence bellanın vampir olması biraz heyecanımı azalttı ve jacobun reneesmeye aşık olması falan aslında bekliyordum ama jacob belladan çabucak vazgeçti elinde değildi ama olsun bence böyleydi diğer kitaplar gibi 1 günde bitiremedm 3 günümü aldı belki devamı olmadığı için sindire sindire okumak istiyordum bilmiyorum x))
http://www.muziktr.yetkinforum.com
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 4:35 pm

bir yorum da benden olsun...
ben kitabı 10 günde okudum bu benim rekorum oldu.Çünkü ilk defa bu kitapta 10 gün dayanabildim son kitap olduğu için.Aslında planım 39 bölümü 39 günde okumaktı olmadı.Olsun ama bitirdim kitabı.Kitabı ben çıktığı gün aldım.Açıkçası kitapta farkewttiğim bir şey oldu.Bella nın vampir olmasını istiyordum ama bu fikrimden vazgeçtim açıkçası.Bella insanken daha çok tutku vardı.bu biraz daha değişti sanki.Kitapta okuduğum bella ile izlediğim bella arasında çok fark olduğunu düşünüyorum.Kitabı filmi izlemeden okumuş olsaydım -özellikle 2-3 ve 4. seriyi-filmdeki kararkterler aklıma gelmezdi.Kitabı okurkende zihnimde o karakterleri canlandıramıyorum zaten.Çünkü farklılar oyuncularda bir sorun yok ama edward bella alice olsun hepsi değişmiş.Filmim oyuncularının rollerinin karakter analizleri ile kitaptakiler uymuyor.Ama yinede süper bir kitap diyebilirim.Keşke bitmeseydi. lol!
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com
ecem
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ecem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 4:47 pm

Alacakaranlıktaki bella edward ilişkisinden şimdiki ilişkiye... bana da bu garip geliyor herkes öyle gerçi ama bir de şu var edward artık bellayla aralarında bişi olunca kendi tutmuyor koyveriyor önceden kendini tutması gerekiyordu ve hani insan kendini tutunca böle daha bi hoş olur ya [ anlatabildim mi ki? bilmiyorum Very Happy neyse ] bence eski halleri daha güzeldi daha bi tutku vardı. Very Happy
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 5:07 pm

evet Very Happy
ecem
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ecem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:55 am

breaking dawn'ı çekmemeye karar verdikleri iyi olmuş şimdi anlıyorum.. Very Happy bellaya baksanıza daha balayıında ... töbe töbe Very Happy
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:55 pm

zaten kitabı okumaya başladığımda sürekli bırakıyordum töbe töbe diyordum.Eylülde farketti noluyo irem dedi.Dedim bu twilight vampir filmi değilmiydi ya aşk teması üzerine kurulu olsada vampir filmi değilmiydi dedim yoksa yanlış kitabı mı aldım?Ama ben çekilmesini istiyorum o sahneleri birşekilde oynanabilir hale getirebilirler.Herşeyi de devletten beklemesinler canım bir yolunu bulsunklar çeksinler bence.Ve 4.kitap filme çevrilirse %100 eminim yeni hayranlar kazanacaktır.Örnek:Çiğsel,ömer emre vb Eylül sen bilirsin.Biizim servis dolup taşıyo her gün şafak vaktini anlatıyorum çocuklara bir de tutulmadaki uzlaşmayı çok sevdiler zaten Twisted Evil lol!
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: !!   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 2:16 pm

ben daha okumadım ama bikaç bölümüne bakmıştım süüüüüüpeeeeeeeeer ötesi bişey yaa çiğsel bile beendi ben biye beenmiyim ki ama annem sbs 'den sonra okumamı istiyoo Sad tabi ben şu harçlığımı bi aliyim hemen koşucam alcam yani Smile
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 2:25 pm

ayy yazık daha okuyamamışşş sbs yi iple çekiyorsundur heralde diğer insanların aksine Very Happy
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: :)   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 11:27 pm

bi tek onun için diil ki yeni evimize taşıncaz tatile gitcez ve sitresten kurtulcamm nie iple çekmiim Smile şu mal şey bitse de kurtulsakk
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 9:45 am

taşınıyomusunuz
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: :)   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 9:45 pm

ewt ama aynı sitede villaya Smile

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 9:48 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: :)   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:10 pm

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
ecem
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ecem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 6:44 pm

ARKADAŞLARRRRRRRR!!!!!!!!!.....

Twilight serisi 8 kitaptan oluşuyormuş meğerse bu konuuda bilgisi olan yazabilir mi??**
Very Happy
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 7:05 pm

Sen nerden duydun ki ?Öyle olsa ne güzel olur..
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: :)   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:03 pm

ayyyyy dur ben bi araştirimmm Smile işallah öledirrr Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

MesajKonu: :)   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 11:49 pm

aslında yazar bir kitap daha yazabilir, tüm vampirler birleşip volturilere karşı savaşır falan, volturiler ortadan kalkar nessie büyür vb. yani...

bu arada kitabı bayağı önce okudum ama taşındığımız için bir süredir bilgisayara giremiyordum.Kitabı okumak istemeye istemeye okudum.Biter diye çok korkuyordum yaa!! Zaten bazı yerlerde ağladım Very Happy Düşünün artık kitabı kendimi zorlayarak 1 haftada okudum.Diğerleride öyleydi ama bu farklıydı.İlk günlerde 20 sayfa falan okuyordum, son gün coştum ve bitti Sad Ama muhteşemdii.Hala da BELLA İYİKİ VAMPİR OLMUŞ DİYORUMMMM!!!!
ecem
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ecem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 1:47 pm

yhaa ben twilight bölümü için ne yaparız diye araştırırken gördm sonra bi araştırıyım ddm sanırım midnightsun - alacakaranlık işte new moon un karşılığı fln diye gidiyor ya ben sanki böle bi yorum atmıştım Very Happy:D:DD:D
Kristal Kelebek
Gelişen yenidoğan
Gelişen yenidoğan

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 10:15 pm

safak vakti manyaq bi kitap yhaa bence serinin en güzel kitabı... özellikle balayı kısmını coookk beğendim.... süper bi kitaptııııı!!! herkese tavsiye ediyorumm Smile
paradise
Admin
Admin
paradise

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??   Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler?? I_icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 10:17 pm

evet kesinlikle öyle katılıyorum sana şimdi sıra midnightsun ın tümünde türkçesi çıksa da okusak

Breaking Dawn'ı Okuyanlar Buraya.! Görüşleriniz Neler??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neler Yapabiliriz??
» Daha neler göreceğiz?
» Breaking Dawn Özet
» Breaking Dawn Spoiler
» Breaking Dawn Playlist