Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leah Clearwater rolünü Julia almış...

2 posters
YazarMesaj
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Leah Clearwater rolünü Julia almış... Empty
MesajKonu: Leah Clearwater rolünü Julia almış...   Leah Clearwater rolünü Julia almış... I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:39 pm

Uzun süredir Leah rolü için Vanessa Hudgens'in adı geçiyordu ama Julia Jones yapmış olduğu açıklamada rolü aldığını beyan etti...

Nitekim S.M.'de serinin bu kısmında Leah için rolün genişletilmesi gerektiğini çünkü bu karakterin aslında çok karmaşık bir karakter olduğunu söylemişti...

Julia yapmış olduğu açıklamada "her şey 2 hafta içinde oldu, hemen çekimlere başladık, gittiğim her yere kitapları da götürüyorum (seride bahsediyor) onları okumayı bitirmek üzereyim." dedi...

Bir kurt kız olması için vücudunda değişiklikler yapması gerektiğini vurgulayan Julia, "Nasıl Taylor değiştiyse ben de öyle değişeceğim, en azından tekrar koşsam iyi olur sanırım" dedi.

Kızımızın en çok üzüldüğü mevzu ise karakter yüzünden saçlarını kestirmek zorunda olmasıymış...

Aman ne büyük bedel (!)
paradise
Admin
Admin
paradise

Nerden : Sitede bulunmadığım süre içeriisinde bana ulaşamanız için tel :0506 891 04 58

Leah Clearwater rolünü Julia almış... Empty
MesajKonu: Geri: Leah Clearwater rolünü Julia almış...   Leah Clearwater rolünü Julia almış... I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 9:27 pm

bencede
https://thecullens.yetkinforum.com , 7a-fansite.forummum.com

Leah Clearwater rolünü Julia almış...
1 sayfadaki 1 sayfası