Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob Kaçamıyor!!

YazarMesaj
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Rob Kaçamıyor!! Empty
MesajKonu: Rob Kaçamıyor!!   Rob Kaçamıyor!! I_icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 4:51 pm

Robert Pattinson superstar olmanın acı verdiğini söyledi. Çünkü asla gardını düşüremiyormuş.

Robert, birilerinin onu filme alma ya da söylediklerini kaydetme ihtimaline karşı sürekli açıkgöz davranmak zorunda kaldığını söyledi.

Fransız magazin dergisine verdiği röportajda " Değişmişim gibi hissetmiyorum" dedi. "En üzücü olan şey arkadaşlarınız sizi bir yerlere çağırdığında gelemeyeceğinizi söylemek, çünkü bir medya ordusu sizi bekliyor olacak."

"Böyle şeyler olduğunda kendimi sinsi hissediyorum, sanki dünya benim etrafımda dönmek zorunda. Sürekli omuzlarımın üzerinden bakıp gözlerimi dört açmalıyım. Böyle olunca asla dinlenemiyormuşum gibi geliyor. Sürekli sette gibi. Güvenlik seviyesi bana biraz mahremiyet veriyor en azından."

"Dünya üzerinde görünmez olacağım bir yer görmedim. En uzak yerde bile ya bir imza ya da fotoğraf için geleceklerini düşünüyorum. Açıkçası bu kadar çabuk tanınacağımı düşünmemiştim"

Kaynak:TwilightFAN.net

Rob Kaçamıyor!!
1 sayfadaki 1 sayfası