Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Sitemize Hoşgeldinz!

Lütfen Giriş Yapınız.
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight fanlarının kurduğu bir forum...

AnasayfaHoşgeldinizGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Aseksüel mi?

YazarMesaj
Eylül_Cullen
Forum Müdür
Forum Müdür
Eylül_Cullen

Robert Pattinson Aseksüel mi? Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Aseksüel mi?   Robert Pattinson Aseksüel mi? I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 7:39 pm

“Robert Pattinson gay mi?” diye bir yazı yazdık olay çıktı. Bu soruyu biz bile sormamıştık oysaki. “Robert’in gay olduğunu düşünmüyoruz ama bir süre daha yanında bir kadın göremezsek aseksüel mi soruları yöneltilebilir” demiştik. Nitekim öyle de oldu.

Goygoycu’yu hafife almayın. Biz de en az yurtdışındaki magazin siteleri kadar iddialıyız.

ABD’nin en çok ziyaret edilen magazin sitelerinden biri olan TMZ’nin personeli “Robert aseksüel mi” geyiğini döndürürken görüntülendi. Özellikle bayan bir eleman “Robert’in aseksüel olduğunu düşünüyorum” diyor.

Arkadaşlar videoyu koyamıyorum ama linkini veriyorum

Tık

Ayrıca çevri isterseniz aşağıdaa ;D

Bayan çalışan:

“Robert Pattinson’ın aseksüel ya da o tarz birşey olduğunu düşünmeye başladım. En seksi erkeklerden biri ama bir kez bile kimseyle görünmedi. Bu benim teorim bakalım görelim.”
Oradan bir abimiz atlıyor:

“Bence aseksüel değil. Kimsenin memelerini avuçlamadı diye aseksüel olmak zorunda mı?”
Siyah ablamız da ciyaklıyor:

“Aseksüel falan değil.”
Baştaki ablamız kararlı:

“Görüşümü koruyorum.”

Robert aseksüel mi bilinmez ama magazin basının geyiklerine meze olmaktan kurtulamamış o bir gerçek. Goygoycu olarak buradan sesleniyoruz: “Robert’im Twilight’ın popülerliği göçer diye düşünme, kadın ya da erkek kimbilir belki de bir sincap, kimle birlikteysen tut elinden de çık ortaya, şu soru işareti ortadan kalksın, herkes rahatlasın.”

Kaynak:Goygoycu.com

Arkadaşlar bu haberi nereye koyacağımı bilemedim o yüzden hem haberler böölümüne hemde videolar bölümüne koyuyorum Wink

Robert Pattinson Aseksüel mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» robert pattinson xD
» Robert Pattinson-Never think
» Robert Pattinson-Let me sign
» Robert Pattinson- I'II be your lover too
» Robert Pattinson- Stolen